Operator maszyn (k/m) – różne branże - Niemcy

2023-11-14 ID OFERTY: 910774

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Ty masz kwalifikacje, a my - kontakty! Znajdźmy wspólnie odpowiednią pracę dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych w przemyśle spożywczym lub przetwórstwie drewna/szkła itp.
• Monitorowanie procesów produkcyjnych, unikanie przestojów
• Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem wydajności i jakości
• Wykonywanie napraw przy wsparciu zespołu technicznego
• Współpraca z kierownikami zmian i pracownikami produkcyjnymi
• Terminowa realizacja zamówień i ich dokumentacja
• Utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w firmie przemysłowej i wiedza techniczna (pożądane wykształcenie techniczne).
• Rzetelność, elastyczność, zaangażowanie
• Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w soboty
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 € brutto/h plus dodatki w zależności od doświadczenia i firmy docelowej
• Szkolenie wdrożeniowe
• Różne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
• Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora
• Komfortowe zakwaterowanie
• Bezpłatna odzież robocza

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji