Operator maszyn (obróbka cieplna), Eindhoven

2024-03-20 ID OFERTY: 942634

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - jednej z najnowocześniejszych firm zajmujących się obróbką cieplną i powierzchniową części metalowych w Europie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (obróbka cieplna)
Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • obsługa pieców i maszyn do obróbki cieplnej
 • montaż linii produkcyjnej zgodnie z procedurami
 • dbanie o zaopatrzenie do pieców i maszyn
 • kontrola jakości wykonanej pracy
 • codzienna konserwacja linii produkcyjnej
 • diagnozowane oraz usuwanie usterek
 • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy
 • praca w systemie 2 zmianowym (pon-czw 6:00-15:00 lub 14:30-23:45, piątki 6:00-12:00 lub 11:30-17:30)

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie jako operator maszyn/linii produkcyjnej
 • doświadczenie w dziedzinie obróbki cieplnej i/lub powierzchniowej - mile widziane
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
 • dokładność, odpowiedzialność
 • dobra organizacja pracy
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach
 • stawkę 17,46€ brutto/h
 • dodatek zmianowy 17,19%
 • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
 • 25 dni urlopu
 • 8,33% dodatku urlopowego
 •  zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
 • możliwość rozwoju i szkoleń
 • możliwość stałego zatrudnienia