OPERATOR MASZYN produkcja drutu zbrojeniwoego

2023-06-15 ID OFERTY: 856975

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta lidera w branży innowacyjnej produkcji autobusów, autokarów i pojazdów przemysłowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:
OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI DRUTU ZBROJENIOWEGO:
Miejsce pracy: Dendermonde, Belgia
Belgia Zakwaterowanie: zorganizowane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
praca jako operator maszyn w branży metalurgicznej przy produkcji drutu zbrojeniowego
monitorowanie linii produkcyjnej w celu zapobiegania zerwaniu drutu
reagowanie na wszelkie awarie maszyn w przypadku zerwania drutu, tj. rozplątywanie drutów
rozcinanie rolki i usuwanie zardzewiałych części
sprawdzanie próbek z maszyny i zgłaszanie problemów brygadziście
ścisłe przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, w tym noszenie odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Pracodawca zapewniamy kompleksowy sprzęt ochronny, w tym ochronę słuchu, okulary ochronne, kombinezony, obuwie ochronne i rękawice. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno nosić biżuterii.
praca na hali (występuje zapylenie, hałas oraz podwyższona temperatura w sezonie letnim)
praca na 2 zmiany: 06.00-14.00, 14.00-22.00 lub na stałą zmianę nocą 22.00-06.00

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
wykształcenie techniczne - mile widziane
doświadczenie w pracy jako operator maszyn, mile widziane w branża metalowej lub budowlanej
ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B
gotowość do pracy fizycznej w głośnym i zapylonym środowisku
sumienność, dokładność

OFERUJEMY
zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
stawkę 15,44€ brutto/h; + 10%(tj.16,98€ brutto/h) dodatku za zmianę poranną i popołudniową (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) i +20% (tj.18,52€ brutto/h) dodatku za zmianę nocną. Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 440€ - 480€ netto/tyg.
możliwość pracy w nadgodzinach, płatne +50%
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4750€-5695€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2570€-3085€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
bon żywnościowy 6 € - za każdy dzień roboczy (po upływie 6 m-cy pracy). Wkład własny pracownika 1,09€
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
firma jest zamknięta przez pierwsze 3 tygodnie sierpnia (okres wakacyjny)
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!