Operator maszyn produkcyjnych z doświadczeniem

2024-06-11 ID OFERTY: 960894

Posiadasz doświadczenie w pracy jako operator maszyn ? Mamy dla Ciebie świetną ofertę !

Praca jako operator maszyn w nowoczesnym zakładzie produkującym lody wodne i owocowe .

Temperatura pokojowa (między 17-19 stopni), hala.

Wynagrodzenie: od 16 €/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i weekendy !

3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku      ( 6:00 – 14:00,    14:00 – 22:00,    22:00 – 6:00 )

Obowiązki:

      • Obsługa maszyn

      • Utrzymanie porządku i zasad czystości w ramach procesu produkcyjnego;

      • Przygotowywanie i regulacja maszyn przed i w trakcie produkcji;

      • Naprawa drobnych usterek;

Zapewniamy :

  • Holenderska umowa o pracę

  • Darmowy dojazd do pracy

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Komfortowe zakwaterowanie  domkach jednorodzinnych

Wymagania:

      • Doświadczenie przy produkcji jako warunek konieczny

      • Język angielski koumunikatywny

*Roermond*

Dołącz do naszej drużyny!

Pozdrawiamy, Zespół HumanBe !