Operator maszyn, składarko-sklejarka

2024-03-06 ID OFERTY: 939536

Miejsce pracy: Wetteren

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator maszyn

Opis stanowiska:

  • Produkcja opakowań z tektury litej, głównie dla przemysłu spożywczego

  • Obsługa składarko-sklejarki

  • Konfiguracja maszyny zgodnie ze specyfikacjami

  • Monitorowanie funkcjonowania i przebiegu pracy maszyn,

  • Dbałość o realizację norm jakości i bezpieczeństwa

  • Dokonywanie odpowiednich regulacji na maszynie zgodnie z instrukcjami

  • Naprawianie drobnych usterek na maszynie, zgłaszanie większych do działu technicznego

Praca w systemie 3zmianowym

– I zmiana: od poniedziałku do czwartku: 6:00-14:00 – piątek: 6:00-11:00

– II zmiana: od poniedziałku do czwartku: 14:00-22:00 – piątek: 11:00-16:00

– III (nocna) zmiana: od poniedziałku do czwartku: 22:00-6:00 – piątek: 16:00-21:00

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 16,50€ brutto/h (w zależności od zmiany)

  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)

  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach

  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Zagraniczna umowa o pracę

  • Zapewniony transport – rower/rower elektryczny

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator maszyn, najlepiej na podobnych maszynach ( dodatkowy atut)

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy

Wyslij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.