Operator maszyn - umowa - 20.97 €/h brutto

2024-04-26 ID OFERTY: 950949

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator maszyn, praca w Belgii.

Stanowisko pracy:

operator maszyn, praca w Belgii.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa specjalnie zaprojektowanej maszyny do produkcji elementów do pokryć basenowych,

  • przygotowanie wraz z zespołem, elementów do wysyłki do klienta,

Nasze wymagania:

  • znajomość i doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi,

  • umiejętność czytania instrukcji produkcyjnych i rysunków technicznych,

  • chęć nauki obsługi nowych maszyn,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową,

  • podstawowa stawka godzinowa: 16.78 euro brutto,

  • stawka godzinowa za prace nocną: ok 20.97 euro brutto, praca głównie na zmianie nocnej.

  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.