Operator maszyny nawijającej, Vendée, Francja

2024-04-03 ID OFERTY: 945520

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta francuskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych (zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyny nawijającej
Miejsce pracy: Vendée, Francja
Zakwaterowanie: darmowe

Zakres obowiązków
 • przygotowanie maszyny nawijającej do produkcji
 • nawijanie materiałów na maszynę i zapewnienie ciągłego przepływu surowców
 • nadzór nad procesem produkcji
 • rejestrowanie zużycia materiałów używanych w procesie produkcyjnym
 • kontrola jakości gotowych produktów
 • czyszczenie i konserwacja maszyn nawijających

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w obsłudze maszyn
 • mile widziane doświadczenie z maszynami nawijającymi włókna
 • umiejętność obsługi różnych narzędzi i czytania rysunku technicznego
 • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • zatrudnienie na francuskich warunkach
 • wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
 • 10% premii urlopowej,
 • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
 • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
 • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy