Operator offsetowy

2024-03-22 ID OFERTY: 943295

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator offsetowy.

Opis stanowiska:

  • Firma specjalizuje  się w projektach opakowań, wielkoformatowym druku offsetowym i
    druku cyfrowym,

  • Konfigurowanie i przygotowywanie offsetowych pras drukarskich do serii produkcyjnych, w tym dostosowywanie
    ustawień, takich jak przepływ atramentu, podawanie papieru i prędkość prasy,

  • Monitorowanie działania prasy podczas serii produkcyjnej, aby utrzymać standardy jakości, wprowadzać niezbędne korekty i rozwiązywać wszelkie pojawiające się problemy

  • Regularna konserwacja i czyszczenie offsetowych maszyn drukarskich, aby zapewnić optymalną
    wydajność i zapobiec przestojom

  • Kontrola drukowanych materiałów pod kątem defektów, takich jak błędna rejestracja, różnice kolorów lub
    niedoskonałości druku,  w razie potrzeby wprowadź poprawki,

  • Rejestrowanie danych produkcyjnych, w tym specyfikacje pracy, ustawienia prasy i użyte materiały, aby śledzić
    postęp pracy i prowadzić dokładne zapisy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od  18€ brutto/ h

  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)

  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach

  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Zagraniczna umowa o pracę

  • Zapewniony transport – rower

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako drukarz offsetowy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dogłębna wiedza na temat procesów druku offsetowego, sprzętu i materiałów, w tym konfiguracji prasy,
    zarządzania kolorami i rozwiązywania problemów

  • Duża dbałość o szczegóły i kontrola jakości, z możliwością identyfikowania i korygowania wad druku

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności mechaniczne do rozwiązywania problemów ze sprzętem i dokonywania regulacji na bieżąco

  • Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku, ustalania priorytetów zadań i dotrzymywania napiętych terminów.

  • Stabilne CV

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.