Operator piły do cięcia betonu | Operator pilarki | Belgia

2024-08-22 ID OFERTY: 977068

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Operator piły do cięcia betonu

Lokalizacja: Belgia - Brugia

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa piły do cięcia elementów stropów sprężonych,

  • właściwe sortowanie i przetwarzanie odpadów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi piły do cięcia betonu / pilarki,

  • dobra kondycja fizyczna,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,

  • długotrwałą współpracę,

  • stawka godzinowa: 18,91 euro brutto,

  • nadgodziny płatne +50% powyżej 40h tygodniowo,

  • dodatkowa trzynasta pensja,

  • rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego,

  • amortyzacja auta w wysokości 50 euro/ miesiąc,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej.