Operator Programista CNC Austria

2024-02-03 ID OFERTY: 933680

miejsce pracy: Vorarlberg

Główne zadania:

  • Obsługa frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain

  • Produkcja części precyzyjnych w produkcji małoseryjnej

  • Wdrażanie korekt programu

  • usuwanie usterek maszyn

  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

  • kontrola jakości

Wymagania:
doświadczenie
umiejętności programowania
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
 od 2575 Euro do 2818 Euro netto - na rękę
zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy umieścić: Operator Programista CNC Austria