Operator/ Programista prasy krawędziowej Finlandia

2024-02-03 ID OFERTY: 933776

Miejsce pracy: Finlandia -   Raahe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie

Obowiązki:

  • praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2x320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 ml

  • Programowanie maszyn

Oferujemy:

  • długotrwała fińska umowa o pracę

  •  wynagrodzenie 14.00-15,00 €/h  brutto

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 200 Euro

  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę

  • ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Prasa Finlandia"