Operator przy odlewaniu aluminium w Holandii z Klaver

2024-04-16 ID OFERTY: 948636

Posiadasz doświadczenie jako operator przy odlewaniu aluminium? Znasz język angielski, niemiecki bądź niemiecki?

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Oferujemy:

  • umowę na warunkach holenderskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatki zmianowe

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy

  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

  • znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- odlewanie aluminium w formach piaskowych

- przetwarzanie odlewów różnymi technikami

- identyfikacja i rozwiązywanie drobnych problemów technicznych

- przeprowadzanie konfiguracji maszyn

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria +48 570 901 913

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200  Częstochowa (KRAZ 18450)