Operator robota spawalniczego

2023-09-20 ID OFERTY: 892083

Od 1998 roku nasz klient jest idealnym partnerem dla wszystkich projektów związanych z obróbką metali. Jedną z największych zalet jest to, że skupia się na projektach w całości. Od obróbki rur, profili i blach po pełny montaż: dysponuje odpowiednią technologią wewnętrzną lub może skorzystać z usług partnerów w zakresie dodatkowych działań.

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta z siedzibą w Genk poszukujemy wykwalifikowanych osób na stanowisko

"Operatora robota spawalniczego" na poranną i popołudniową zmianę (5.55 - 14.05 i 13.55 - 22.05).

Funkcja/obowiązki

  • Jesteś odpowiedzialny za uruchomienie, ustawienie i obsługę robota spawalniczego (marki Panasonic)

  • Prawidłowe wykonywanie zalecanych kontroli jakości

  • Obróbka części spawanych, spawanie półautomatyczne

Profil

  • Masz już doświadczenie jako operator robota spawalniczego lub chcesz się tego nauczyć

  • Masz doświadczenie w spawaniu półautomatycznym

  • Potrafisz pracować samodzielnie

  • Posiadasz komunikatywną/dobrą znajomość języka angielskiego

  • Programowanie jest dodatkowym atutem

  • Certyfikat na wózki widłowe jest dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie oparte na wiedzy i doświadczeniu

  • Stałe zatrudnienie po pozytywnym okresie przejściowym

  • Pracę pełną wyzwań w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stawki od 16 Eur brutto/ h.

  • 40h tygodniowo (czasem nadgodziny, ale tylko jak jest duzo pracy = 150%)

  • Dzienna zmiana = 7h25-16h, 2 zmiany: 5.55 – 14.05 & 13.55 – 22.05.

  • Czeki żywnościowe 5,58 EUR / dzien

  • Dodatek zmianowy: rano i poludnie (0,6875 EUR / h), nocka = +3,1343 EUR/h

  • Zapewnione zakwaterowanie: 85€ za pokój jednoosobowy, 55 € za pokój dwuosobowy po stronie pracownika (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet w cenie

  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień

  • Dodatki: urlop, premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy

  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy