Operator robota spawalniczego

2024-06-24 ID OFERTY: 964631

 Opis stanowiska :

Odpowiedzialność za planowanie, ustawianie i obsługę robota spawalniczego (marka Panasonic);
Prawidłowe przeprowadzenie wstępnej kontroli jakości;
Obróbka części spawanych, spawanie półautomatyczne.

 Wymagania stanowiska :

Doświadczenie jako operator robota spawalniczego;
Masz doświadczenie w spawaniu półautomatycznym;
Mówisz po angielsku lub holendersku;
Umiejętność programowania będzie atutem;
Dodatkowym atutem będzie uprawnienia na wózek widłowy.

 Oferujemy :

Stawka od 16€ brutto/h;
40 godzin tygodniowo (czasami nadgodziny, ale tylko wtedy, gdy jest dużo pracy = 150%);
Czeki na posiłki 5,58 EUR / dzień;
Dodatek zmianowy: poranny i popołudniowy (0,6875 EUR/h), nocny (3,1343 EUR/h);
Pokój jednoosobowy płatny przez pracownika 85€ tygodniowo / pokój dwuosobowy 55€ tygodniowo;
Praca w godzinach na zmainę raną-popołudniową (5:55 – 14:05 i 13:55 – 22:05)
Stabilne zatrudnienie na warunkach belgijskich.