Operator - Sortowanie Metalu

2024-06-17 ID OFERTY: 962986

OPERATOR - SORTOWANIE METALU

Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęci i motywacja do pracy

  • Prawo jazdy Kat.B mile widziane

  • Chęci do podjęcia długotrwałem współpracy

  • Motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie metalu na odpowiednie kategorie

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości na taśmie

  • Bieżąca segregacja

  • Zachowanie porządku w miejscu pracy

  • Dbanie o prawidłową segregacje

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Wynagrodzenie na poziomie 13.60 - 15 € na godzinę

  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do internetu

  • Bezpłatny transport do pracy

  • Pracę na długi okres czasu (bez obaw o stabilność zatrudnienia)

  • Możliwość rozwoju zawodowego (co za tym idzie wzrost wynagrodzenia)

Zapraszamy do wysyłania CV na nasz adres e-mail: rekrutacja@techplusbv.nl lub do kontaktu telefonicznego na numer +48 798 017 974 godzinach od 8.00 - 16.00 od Poniedziałku do Piątku.