Operator techniczny PostNL | Praca Holandia, Zwolle

2024-09-26 ID OFERTY: 983128

Stawka godzinowa: 15.84 EUR brutto (14.62 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

Lokalizacje miejsca pracy: Amsterdam, Rotterdam, Zwolle (do wyboru), Holandia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

O ofercie

PostNL buduje przyszłość dostaw do i z krajów Beneluksu. Dążąc do uzyskania statusu najbardziej korzystnej usługi dostawczej, firma oferuje proste, inteligentne i zrównoważone rozwiązania logistyczne, zawsze i wszędzie.

Jako operator techniczny jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania maszyn. Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną. Jeśli wystąpi usterka, Twoim zadaniem jest jak najszybsze jej naprawienie. Będziesz pracować w elastycznym systemie 4-zmianowym. Na początku pracy zostaniesz przeszkolony przez trenera, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Dodatek zmianowy 20% obowiązuje w godzinach 06:00 - 08:00 i 18:00 - 22:00. Dodatek zmianowy 40% obowiązuje w godzinach 22:00 - 06:00. Pierwszego dnia pracy przejdziesz jednodniowe, płatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz wszelką potrzebną pomoc od swoich kolegów. Firma zawsze zapewnia wsparcie i możliwość rozwoju.

Benefity

  • Płatności tygodniowe

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program lojalnościowy

  • Rekrutacja onlineAplikacja MyOTTOPomoc 24/7

Obowiązki

  • Obsługa maszyn

  • Konserwacja maszyn

  • Naprawa usterek

  • Uruchamianie maszyn

  • Sprawdzanie jakości

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Dobra kondycja fizyczna i siła

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)

  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Dołącz do zespołu jako operator techniczny!