Operator/ Ustawiacz / Programista Frezarki CNC -sterownik Siemens SINUMERIC lub HEIDENHAIN

2024-07-02 ID OFERTY: 966672

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa frezarki CNC ze sterownikiem SIEMENS- SINUMERIC  lub HEIDENHEIN

  • Park maszyn: Fermat, SHW, PAMA

  • Obrabiane elementy z aluminium i stali

  • Ustawienia parametrów maszyn, wymiana narzędzi

  • Programowanie frezarki lub tokarki CNC

  • Korekty w ustawieniu i w programie

  • Praca w systemie  2- zmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenie obsłudze, ustawianiu i programowaniu maszyn CNC

  • Znajomość sterowników: Heidenhain, Sinumerik

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym min B1

  • Prawo jazdy kat. B i własny środek transportu

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 3000€ netto miesięcznie* i obejmuje

  • Stawkę godzinową 16,48€ brutto

  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień

  • 15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień

Dodatkowo

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu

  • Dodatki zmianowe

  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld

  • 25 dni płatnego urlopu

  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400 -500 € w zależności od standardu pokoju i regionu

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

  • Długofalowe zatrudnienie

  • Zatrudnienie na austriackich warunkach

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Więcej informacji pod tel.:

Biuro: +48 22 859 02 16
Komórka: +48 500 050 595

email: jl@jobs.pl