Operator wózka combitruck, Den Bosch

2024-04-12 ID OFERTY: 947828

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego Klienta holenderskiej międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka typu combitruck
Miejsce pracy: Den Bosch, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • relokacja towaru na magazynie za pomocą wózka combitruck
 • dostarczanie palet z towarem w odpowiednie miejsce
 • pomoc w realizacji zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
 • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i procedur obowiązujących na magazynie
 • praca w godzinach 06:00-15:00, 08:00-17:00 lub 10:00-20:00

Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie w prowadzeniu wózka typu combitruck
 • ważny certyfikat lub gotowość jego uzyskania
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
 • chęć pracy na dłuższy okres czasu
 • odpowiedzialność, dokładność
 • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
 • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 • stawkę na godzinę 14-15,50€ brutto/h - w zależności od doświadczenia
 • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
 • elastyczne godziny pracy
 • pracę w przyjaznej atmosferze
 • duża różnorodność w pracy
 • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
 • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień