Operator wózka widłowego, 1800-2000 euro na rękę, praca bez języka obcego

2024-07-11 ID OFERTY: 968935

OPIS OFERTY:

  • Firma znajduje się w okolicy Frankfurtu nad Menem

  • Zadania: transportowanie wózkiem widłowym palet z napojami

  • Brak nocnej zmiany

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO

  • Praca w renomowanej firmie wyspecjalizowanej w logistyce napoi

OFERUJEMY:

  • Pensję 1800-2000 euro na rękę

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)

  • Niemieckie świadczenia socjalne: dodatek na każde dziecko 250€, ubezpieczenie, odkładane składki emerytalne

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

  • Szybki i sprawny wyjazd do pracy

OCZEKUJEMY:

  • Uprawnień na wózek widłowy (mogą być polskie)

  • Własnego samochodu na dojazd do pracy