Operator wózka widłowego o udźwigu 16 ton Schlitz, Niemcy

2024-10-03 ID OFERTY: 984107

Operator wózka widłowego o udźwigu 16 ton – Schlitz, Niemcy

Lokalizacja -  Schlitz (Hessen)

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy zajmującej się przetwórstwem drewna, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego (udźwig 16 ton)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę tymczasową

  • Podstawowe wynagrodzenie: 15,50 €/h + bonus do 2 €/h

  • Zwrot kosztów transportu do Niemiec

  • Pracę 40h/ tydzień

  • Pracę w systemie 2- lub 4- zmianowym

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Bezpłatny transport do/z pracy

  • Dodatek dla kierowcy 50euro/ miesiąc

  • Ubezpieczenie

  • Miejsce pracy w warsztacie, magazynie oraz na zewnątrz przy stanowisku załadunku i rozładunku

Zadania:

  • Magazynowanie i rozładunek pakietów drewna oraz załadunek i rozładunek ciężarówek

  • Prace magazynowe

  • Konserwacja maszyn

  • Zabezpieczanie ładunków

  • Przewożenie drewna do piły ramowej oraz transportowane desek, skrzyń itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i bezszkodowym operowaniu wózkiem widłowym o udźwigu 16 ton

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane auto