Operator wózka widłowego - Reach Truck

2024-04-03 ID OFERTY: 945646

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 ,  dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako

miejscowość : Noordwijk

Opis stanowiska:

●Operator wózka widłowego w celu kompletacji zamówień - wozek boczny

●Pierwsze 2 dni  pracy polegają na: rozładunku kontenerów, tak aby kandydat zapoznał się z produktami

 (rozmiar, waga).Po dwóch dniach praca na wózku wysokiego składowania.

●Uwaga: mozliwosc rozpoczecia pracy w każdej chwili

Oferujemy:

stawkę 14,00€ brutto/ h

● 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego (tygodniowo)

● gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy!

● cotygodniowe wypłaty na konto,

● możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

● mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy,

● ubezpieczenie kolektywne,

● opiekę polskiego koordynatora,

● możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach językowych

Wymagania:

●wymagana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, min na poziomie komunikatywnym,

●doświadczenie na oferowanym stanowisku,

●dostępność na dłuższy okres czasu

●certyfikat na wózki widłowe.