Operator wózka widłowego z zakwaterowaniem

2024-08-08 ID OFERTY: 974825

Operator wózka widłowego z zakwaterowaniem. Praca w Regensburgu. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

Zadania:

  • przejazdy magazynowe wózkiem widłowym

  • załadunek i rozładunek tirów

Wymagania:

  • praca zmianowa – tutaj 3 zmiany

  • potrzebne auto na dojazd

  • angielski/niemiecki w miejscu pracy (na tyle aby dogadać się w pracy)

Oferta:

  • Stawka godzinowa 14,15€ brutto + 1,5€ netto diety do godziny

  • darmowe zakwaterowanie

  • umowa niemiecka

  • posiadamy zeit konto, tylko 5h miesięcznie

  • praca w stałej lokalizacji

  • opieka polskojęzyczna