Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Opiekun Osób Starszych

2023-11-21 ID OFERTY: 912929

Ogłoszenie o Pracę w Zakresie Opieki nad Osobami Starszymi w Domach Starców
Firma Altenpflege Mit Herz, specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy w branży opieki nad osobami starszymi, poszukuje doświadczonych, empatycznych i zaangażowanych opiekunów osób starszych. Jeżeli posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i jesteś gotów/a wnosić pozytywną zmianę w życie podopiecznych, serdecznie zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska.

Stanowisko: Opiekun/Opiekunka lub Pielęgniarka/Pielęgniarz Osób Starszych ma terenie Niemiec
Obowiązki:
Zapewnienie wsparcia i opieki codziennej osobom starszym w ich domu.
Pomoc w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, takich jak higiena osobista, ubieranie, jedzenie.
Realizacja planu zajęć rekreacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb podopiecznych.
Monitorowanie stanu zdrowia i reagowanie na ewentualne zmiany.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi mile widziane.
Komunikatywność i empatia w kontakcie z podopiecznymi.
Odpowiedzialność i zaangażowanie w świadczenie wysokiej jakości opieki.
Gotowość do elastycznego dostosowywania się do indywidualnych potrzeb podopiecznych.
Język Niemiecki na poziomie komuniaktywnym
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Elastyczny czas pracy dostosowany do potrzeb opiekuna.
Możliwość udziału w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje.
Przyjazne środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres altepflegemitherz@gmail.com. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja: Opiekun/Opiekunka Osób Starszych - [Twoje Imię i Nazwisko]".

Więcej informacji można otrzymać telefonicznie pod numerem +49 015208360184 lub mailem altepflegemitherz@gmail.com

Nasza Strona Internetowa: https://www.altepflegemitherz.com/

Firma Altenpflege Mit Herz to pracodawca, który stawia na różnorodność i równość szans. Zachęcamy osoby z różnych grup społecznych do aplikowania. Otrzymane dokumenty aplikacyjne będą traktowane jako poufne.