Opiekun/ka ambulatoryjna - Niemcy

2024-07-06 ID OFERTY: 967779

GM Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

Opiekun/ka osób starszych

Opis stanowiska:

- poszukujemy pracownikow do pracy w Ambulante Pflegedienst (opieka u pacjentow w domu)

Oferujemy:

- umowa o pracę na niemieckich warunkach (z pelnym pakietem ubezpieczen: zdrowotne, emerytalne, opiekuncze, od utraty pracy)

- bezpłatne zakwaterowanie (pokoj 1 osobowy z lazienka)

- samochod sluzbowy

- gwarantowane wynagrodzenie 2.400 euro brutto za miesiąc za zapewnione w Umowie o Prace 173 godzin na miesiąc + dieta

- możliwość pracy w nadgodzinach

- dodatki za pracę w święta i za pracę na 2. i na 3. zmianę

- koszty podróży z Polski do Niemiec opłacane przez pracodawcę

- 30 dni urlopu wypoczynkowego

Wymagania:

- doswiadczenie w pracy w niemieckim domu opieki (min. 2 miesiace)

- prawo jazdy i umiejetnosc korzystania z samochodu sluzbowego

- znajmosc jezyka niemieckiego min. na poziomie pozwalajacym na swobodna komunikacje (B1)

-wykszalcenie medyczne, pielegniarskie bedzie dodatkowym atutem