Opiekun/Opiekunka- wiza sponsorska -UK

2024-10-03 ID OFERTY: 984106

Opiekunka/Opiekun- wiza sponsorska - UK

Dla naszego Klienta organizacji działającej w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, oferującej wsparcie dla osób wymagających różnorodnej opieki, zarówno w zakresie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko pracownika wsparcia w procesie zdrowienia.

Lokalizacja: Chatham, Kent, Wielka Brytania

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta

  • Wynagrodzenie: £26,174 rocznie

  • 48 godzin tygodniowo (możliwość pracy w większym wymiarze godzin)

  • Elastyczna praca w godzinach kontraktowych zgodnie z potrzebami usług, zazwyczaj według grafiku obejmującego poranki, wieczory, weekendy i święta

  • Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (po obniżonej cenie)

Zadania:

  • Podawanie leków

  • Zapewnianie opieki osobistej

  • Zachęcanie do wykonywania codziennych zadań, takich jak gotowanie i sprzątanie

  • Zachęcanie i motywowanie podopiecznych do utrzymywania dobrego poziomu higieny osobistej oraz dbałości o czystość otoczenia

  • Zapewnianie, aby otoczenie było zawsze czyste

  • Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i oferowanie wsparcia emocjonalnego tam, gdzie jest to potrzebne

  • Zachęcanie podopiecznych do angażowania się w różnorodne, ciekawe zajęcia społeczne zarówno w domu, jak i poza nim

  • Rozwijanie ciepłych i pełnych zaufania relacji z podopiecznymi oraz ich rodzinami, umożliwiając im jak najpełniejsze korzystanie z usług

  • Nauczanie umiejętności życiowych, takich jak zakupy i korzystanie z transportu publicznego

  • Współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić najwyższe możliwe standardy opieki

  • Zapewnianie towarzystwa

Wymagania:

  • Kwalifikacje / szkolenia związane z opieką

  • rok doświadczenia w dowolnym rodzaju opieki

  • Dobra znajomość j. angielskiego