Order Picker

2024-07-02 ID OFERTY: 966619

Stanowisko: Order picker

Jesteśmy międzynarodową firmą logistyczną, współpracującą z renomowanymi firmami. Od odzieży po produkty gospodarstwa domowego, od drukarek po produkty medyczne i od żywności po produkty dla dzieci - znajdziesz je wszystkie w naszych magazynach w całej Holandii.

Różne lokalizacje do wyboru: Venlo/Sevenum, Venray, Eindhoven, Roosendaal, Oosterhout, Heerlen, Lelystad, Echt, Tilburg, Nieuwegein, Oss, Herten lub Roermond!

Twoje zadania będą obejmować:

zbieranie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów.

To łatwa praca, do której nie jest wymagane doświadczenie - OFERUJEMY SZKOLENIE I WSPARCIE!

Warunki zatrudnienia:

Praca w różnych zmianach (w zależności od zapotrzebowania i lokalizacji).

Atrakcyjna stawka godzinowa: 14,43 EURO brutto (13,32 EURO + 8,33% dodatku urlopowego) oraz możliwe dodatki za pracę wieczorną, nocną lub weekendową, np. +100% za niedziele!

Umowa o pracę tymczasową zgodnie z prawem holenderskim, z gwarantowanymi godzinami pracy

Ubezpieczenie wypadkowe i dostęp do opieki medycznej

Zakwaterowanie w nowoczesnych obiektach

Możliwość korzystania z zorganizowanego transportu do pracy (rowerem/samochodem) lub częściowego zwrotu kosztów, jeśli korzystasz z własnego samochodu

Inne korzyści:

Darmowe owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami

Możliwości rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników

Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy

Minimalne formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)

Całodobowe wsparcie telefoniczne

Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym!

Dostępność na dłuższy okres, co najmniej sześć miesięcy

Elastyczność w zakresie lokalizacji (w razie potrzeby pracownik może zostać przeszkolony i przeniesiony do różnych działów)

Prawo jazdy (kategoria B) mile widziane

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!