Order picker swieże produkty, Sevenum

2024-10-17 ID OFERTY: 986199

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.Dla naszego Klienta holenderskiej firmy, która zajmuje się produkcją i dystrybucją sałatek z świeżych owoców i warzyw (dystrybucja około 7 mln paczek dziennie), poszukujemy kandydatów na stanowisko:Order picker (świeże warzywa i owoce) 13,68€-19,02€/hMiejsce pracy: Sevenum, HolandiaZakwaterowanie własne

Zakres obowiązków
 • zbieranie zamówień w systemie voice picking w temperaturze 3-6stopni
 • układanie świeżych produktów na paletach, skanowanie i etykietowanie produktów
 • przygotowanie do wysyłki
 • prace około-magazynowe
 • praca w godzinach 15:30 - 01:00 ( praca możliwa 7 dni w tygodniu)
Order pickerzy przechodzą intensywne szkolenie przez 4 dni, odbywa się ono w godzinach popołudniowych od 12:00
Poszukiwane kompetencje
 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • chęć do pracy w obniżonej temperaturze
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
 • gotowość do wykonania cięższej fizycznej pracy (dużo chodzenia i zbierania dużej ilości opakowań)
 • dokładność i sumienność

Oferujemy
 • zatrudnienie na holenderskich warunkach
 • wynagrodzenie: €13,68 /h
 • dodatek zmianowy: +25% ( w godz.19:00h-23:00h) oraz + 45% ( w godz.23:00-6:00)
 • tygodniowy system wynagrodzeń
 • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo +nadgodziny
 • szkolenia podnoszące kwalifikacje
 • ubranie robocze (kurtka termiczna, ewentualnie spodnie), oraz obuwie. Pobierany depozyt)
 • 25 dni płatnego urlopu
 • 8,33% dodatku urlopowego