Orderpicker na mroźni/ Angielski B1/ 🔥15,26e brutto/ godzinę/Zaandam/nocne zmiany

2024-05-25 ID OFERTY: 957301

Praca w Zaandam przy Zbieraniu Zamówień na Mroźni – Atrakcyjne Warunki!

Poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy zbieraniu zamówień na mroźni dla naszego klienta w Zaandam.

Opis stanowiska:

- Rozpoczęcie pracy: od zaraz na dłuższy okres czasu

- Warunki pracy: -26 stopni Celsjusza

- Godziny pracy: zmiany wieczorne/nocne od 19:00 do 04:00

- Stawki: 13,27 euro/h brutto, dodatek 125% za godziny 00:00-04:00, oraz dodatek 1.99 euro do każdej godziny pracy

Wymagania:

- Język:angielski na poziomie komunikatywnym

- Prawo jazdy: mile widziane

Oferujemy:

- Zakwaterowanie:132 euro tygodniowo

- Auto służbowe

- Ubezpieczenie: 37,86 euro tygodniowo

- Dojazd do pracy:5 euro dziennie

- Dodatek dla kierowców:od 4 do 10 euro dziennie, w zależności od liczby pasażerów

- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

- Holenderska umowa o pracę

- Darmowy ciepły posiłek podczas pracy

Dlaczego warto?

- Atrakcyjne wynagrodzenie:*13,27 euro/h brutto plus dodatki

- Stała praca: możliwość długoterminowego zatrudnienia

- Doskonałe warunki: darmowy ciepły posiłek, komfortowe zakwaterowanie, oraz dodatkowe benefity dla kierowców

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- E-mail:rekrutacja@humanbe.pl

Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami i dołącz do zespołu w Zaandam już dziś!