Orderpicker w Centrum Logistycznym Albert Heijn/ Angielski B1+ Prawo Jazdy/ Atrakcyjna stawka 🔥

2024-07-20 ID OFERTY: 971197

Adres:

Zaandam, Holandia

Opis firmy:

Albert Heijn to jedna z najbardziej znanych i cenionych sieci supermarketów w Holandii. Nasze centrum logistyczne w Zaandam zajmuje się zbieraniem zamówień do sklepów, gwarantując ich ciągłą dostępność i najwyższą jakość produktów.

Atmosfera:

Przyjazna i luźna atmosfera pracy sprawia, że każdy dzień jest przyjemny i pełen wyzwań.

Wartości:

- Praca w renomowanej i popularnej sieci supermarketów.

- Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

- Wykonywanie zróżnicowanych czynności w czystym i dobrze zorganizowanym miejscu pracy.

Opis stanowiska:

Jako Orderpicker będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień przy użyciu nowoczesnego systemu VOICE SPEAK (słuchawki z opcją języka polskiego). Praca na wózkach EPT wymaga wcześniejszego doświadczenia w ich obsłudze. Kluczowe jest dbanie o jakość i dostępność produktów.

Warunki pracy:

- Praca w dwóch działach: chłodnym (około 2-3 stopni Celsjusza) oraz ciepłym (produkty suche).

- Zmiany pracy:

  - Poranna: 7:00 - 16:00

  - Nocna: 23:00 - 7:00

Wynagrodzenie:

- 13.68 euro/godzinę brutto + 1,51 euro ADV

Bezpieczeństwo:

- Wymagane czarne, wysokie buty ochronne S3. Możesz je przynieść ze sobą lub zakupić w naszym biurze za 25 euro (kwota odliczana z pierwszej wypłaty).

Oferujemy:

- Komfortowe zakwaterowanie za 137,50 euro tygodniowo

- Ubezpieczenie za 35,52 euro tygodniowo

- Pomoc w rezerwacji transportu

- Wsparcie na każdym etapie współpracy

Dołącz do nas:

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na:

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

- Telefon: +48 602 460 130

Rozpocznij swoją przygodę z Albert Heijn i dołącz do zespołu profesjonalistów!