Orderpicker/Magazynier

2024-04-25 ID OFERTY: 950890

Praca jako Orderpicker/Magazynier/EPT na magazynie z art.medycznmi/el. rafineryjne/odzież.

Obowiązki :

  • Przepakowywanie

  • Etykietowani

  • Zbieranie zamówień za pomocą systemu pick by voice i EPT

  • Różne prace magazynowe

Godziny pracy:

  • 06:00-15:00

  • 15:00-24:00

  • Praca w systemie: 2 zmianowym

Wynagrodzenie:

  • 14,37-15,06 €/h. brutto + dodatki za nagdodziny i weekendy

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd do pracy

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Holenderska umowa o pracę

  • Komfortowe zakwaterowanie  domkach jednorodzinnych

Wymagania:

  • Angielski komunikatywny

  • Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 125,00 – koszt tygodniowy zakwaterowania.

  • € 36,47 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Rosendaal/Heelreen/Eindhoven/Venray/Tilburg

Przeprowadzamy procez rekrutacyjny od A do Z !

Zaprszam do aplikowania, zespół HumanBe !