Osoba sprzątająca – czyszczenie aut DLA DWÓCH OSÓB

2024-07-24 ID OFERTY: 971876

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Osoby sprzątającej.

Klient świadczy usługi z zakresu sprzątania i utrzymywania czystości.

Start: 29.07.2024

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 13,5 € brutto/h

  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi

  • wyjazd dla par, dwójki znajomych

  • stabilne zatrudnienie

  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu

  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • własne auto na wyjazd – dodatek 70 €/mies

Obowiązki:

  • sprzątanie samochodów, pojazdów