Pakowacz i kierowca dostawczy

2024-08-30 ID OFERTY: 979033

Pakowacz i kierowca dostawczy - Holandia

Lokalizacja- Rotterdam

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w naprawie i serwisie morskich turbosprężarek spalinowych dla przemysłu żeglugowego poszukujemy osoby na stanowisko Pakowacza i Kierowcy Dostawczego do działu magazynowego.

Pakowacz i Kierowca Dostawczy będzie pracować w warsztacie/magazynie firmy w okolicach Rotterdamu.

Zadania:

  • Prawidłowe lokalizowanie i wybieranie towarów z magazynu na podstawie listy pobrań

  • Wykonywanie pudełek do pakowania, bezpieczne pakowanie towarów, ważenie zapakowanych pudełek i etykietowanie zapakowanych pudełek

  • Bezpieczna obsługa maszyn do produkcji pudełek i laminowania

  • Bezpieczne załadunek pojazdów i przemieszczanie towarów w magazynie

  • Prowadzenie ewidencji przychodzących i wychodzących paczek, sprawdzanie uszkodzeń oraz archiwizacja not dostawy, faktur i dokumentacji

  • Realizacja dostaw i transferów między firmami w Europie

  • Pomoc w ogólnych naprawach i konserwacji budynków firmy

Wymagania:

  • Prawo jazdy i umiejętność pewnego prowadzenia pojazdów i podróżowania po całej Europie

  • Znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie jako pakowacz i kierowca lub pracownik magazynowy

  • Dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem

  • Posiadanie licencji operatora wózka widłowego i kompetencje w obsłudze wózków widłowych w magazynie

  • Umiejętność pracy manualnej.

  • Umiejętność obsługi maszyn do produkcji pudełek i laminowania

  • Gotowość do podróży do innych warsztatów/magazynów firmy w Europie

Oferta:

  • €15 za godzinę

  • Umowa bezpośrednio z Klientem

  • Dostępne nadgodziny

  • 25 dni płatnego urlopu (plus święta państwowe)

  • Praca poniedziałek-piątek, 40 godzin tygodniowo

  • 1 zmiana, 8:00-16:00

  • Zapewniony uniform, środki ochrony osobistej, telefon komórkowy i dostęp do sprzętu IT

  • Auto służbowe