Praca w magazynie z ubraniami | PRACA DO ŚWIĄT = 500€ EXTRA

2024-08-27 ID OFERTY: 978269

Ta oferta to pewne zatrudnienie do 23 grudnia i gwarancja powrotu do domu na święta z pełnym portfelem! Aplikuj i zgarnij 500 € EXTRA po zakończonym kontrakcie.

Będziesz pracować u jednego z liderów branży handlu tekstyliami w Niemczech, znanego z wysokiej jakości i niskich cen.

Oferujemy elastyczny system zmianowy, który umożliwia Ci dostosowanie pracy do swojego rytmu dnia. Godziny pracy mogą ulegać zmianom (zostać wydłużone); grafik ustalany jest tygodniowo, a godziny pracy i planowane nadgodziny są zależne od zapotrzebowania.

 lokalizacja: Coesfeld, Niemcy

GWARANTUJEMY

  • Super stawkę 13,80 €/h i wypłaty zawsze na czas!

  • BONUS 500 € wypłacany po zakończeniu kontraktu

  • Zakończenie kontraktu 23 grudnia przed świętami

  • Gwarantowane wynagrodzenie za 151 h pracy w miesiącu

  • Dodatki zmianowe: nocka 25%, nadgodziny 15%, niedziela 50%, święta 100%

  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (13€/dzień, max. 50 km od miejsca pracy)

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, a w soboty 06.00 - 14:00 i 10:30 - 18:30

  • Dodatki zmianowe za nocki, nadgodziny, niedziele i święta

  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

  • Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

  • Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

  • Kantyna z obiadami w miejscu pracy

OBOWIĄZKI

Twoje zadania będą obejmować kompletowanie różnorodnych produktów za pomocną skanera ręcznego i wózka pchanego ręcznie, głównie modnej odzieży, bielizny i akcesoriów. Będziesz odpowiedzialny za zamówienia klientów, dbając o ich szybkie i sprawnie przygotowanie, pakowanie czy ładowanie paczek (do 15 kg) z kontenerów na taśmę. Przewidziana jest też praca w dziale zwrotów, gdzie zajmiesz się kontrolą jakości.

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również na nocki)

  • Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Aplikuj już teraz i daj się porwać fascynującemu światu mody oraz logistyki. Nie przegap tej szansy!