Pakowanie jajek, sałatek oraz dań gotowych - praca w Holandii

2024-06-11 ID OFERTY: 960970

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym przy produkcji i pakowaniu jajek do pudełek. Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • pakowaniu jajek do skrzynek

  • obsłudze maszyny pakującej jajka

  • sortowanie jaj na linii,

  • praca z jajami w proszku

  • produkcja i pakowanie sałatek

  • produkcja i pakowanie dań gotowych

Dodatkowo możliwe prace:

  • praca z myjką ciśnieniową,

  • prace przy użyciu wózka widłowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Kontrakt w języku polskim

  • Pomoc polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Dominika +48 570 901 033

Wiktoria  tel. +48 731  901 913
Kamila tel: +48 570 901 414