Piekarz / Cukiernik (k/m) - piekarnia przemysłowa - Niemcy

2023-10-06 ID OFERTY: 898131

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen (Ems)

Zakres obowiązków:
- Samodzielna produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów piekarniczych
- Obsługa maszyn i pieców
- Zachowywanie wysokich standardów jakości / kontrola jakości wypieków
- Nadzorowanie procesów formowania ciasta oraz załadunku pieców
- Polewanie lub przyozdabianie produktów, aby wyglądały bardziej apetycznie
- Konserwacja i czyszczenie maszyn i urządzeń

Wymagania:
- Doświadczenie jako piekarz lub na podobnym stanowisku
- Gotowość do pracy zmianowej (w tym zmiany nocne) oraz w soboty, gdy jest dużo zamówień
- Niezawodność i przywiązywanie wagi do wysokiej jakości
- Zachowywanie wysokich standardów higieny
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
- Samodzielność i dokładność
- Sprawność fizyczna i umiejętność pracy pod presją czasu
- Znajomość zasad bezpieczeństwa żywności
- Wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn

Oferujemy:
- Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją wyrobów cukierniczych i wypieków
- Stałe, długoterminowe zatrudnienie
- Zachęcamy do kreatywności! Twoje własne pomysły na chleb, bułki i inne specjały są zawsze mile widziane
- Wynagrodzenie początkowe 15,00 €/h lub więcej, w zależności od kwalifikacji + dodatki
- Możliwość otrzymania umowy o pracę bezpośrednio z piekarnią!
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres e-mail, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105