Pilarz / drwal

2024-05-07 ID OFERTY: 952722

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko:

                         PILARZ / DRWAL

                    Miejsce pracy:  Mende /Francja

Opis stanowiska pracy:

- przycinanie i obcinanie gałęzi drzew

- przycinanie i obcinanie krzewów i innych zarośli

- wycinka krzewów, drzew i innych zarośli

 Wymagania:

- doświadczenie w pracy na tym stanowisku

- ukończony kurs pilarza

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

- mile widziana znajomość języka francuskiego

- dyspozycyjność

- sumienność, pracowitość

Oferujemy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia ) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bezpłatne zakwaterowanie

- zwrot kosztów wyjazdu do pracy

 tel: 780 188 466

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@job-innovation.com.pl

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich