Pipe fitter w branży lotniczej

2024-09-24 ID OFERTY: 982259

Monter rurociągów przemysłowych/lotniczych

Miejsce pracy: Luceau | Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie (cięcie i kalibrowanie) podzespołów z ich komponentami oraz składanie elementów rurociągów wg planów

  • Obsługa obcinarki do rur, piły taśmowej (cięcie rur, weryfikacja owalu i poprawności rozmiaru)

  • Kontrola jakości podzespołów i elementów rurociągów

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu rur, konstrukcji stalowych lub rurociągów

  • Znajomość języka francuskiego - warunek konieczny

  • Auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 3-6 miesięcy

  • Wynagrodzenie miesięczne: 3000- 3300 netto

  • 37 h tygodniowy czas pracy

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Złóż swoje CV :)