Pokojowa/wy praca w Niemczech

2024-08-29 ID OFERTY: 978784

Sprzątanie pokoi hotelowych - praca w Niemczech z zakwaterowaniem ( Hamburg, Berlin, Frankfurt oraz inne miasta ) 🇩🇪

Obowiązki pracowników ;

   - Sprzątanie pokoi hotelowych:* Główne obowiązki obejmują sprzątanie i utrzymanie czystości w pokojach gościnnych. Doświadczenie nie jest wymagane.
   - Kontrola pokoi po sprzątaniu:* Obowiązki obejmują sprawdzanie jakości sprzątania pokoi. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1 oraz doświadczenie w pracy.
   - Sprzątanie stref wspólnych w hotelu:* Prace porządkowe w strefach wspólnych (recepcja, kuchnia i inne przestrzenie wspólne). Wymagana jest podstawowa znajomość języka rumuńskiego, polskiego, angielskiego lub niemieckiego.
   -  Serwis kawowy/herbaciany:* Obsługa kawiarni i serwisu herbacianego w hotelach. Wymagana jest podstawowa znajomość języka rumuńskiego, polskiego, angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy|;
-Godziny pracy i harmonogram:*
   - 7-9 godzin dziennie, praca w soboty i niedziele jest możliwa.
   - Harmonogram: 6 dni w tygodniu przy dużym obciążeniu hoteli.
   - Niedziela: +75% do wynagrodzenia, dni wolne: +100%.

-Godzina rozpoczęcia pracy:*
   - Poniedziałek-piątek: rozpoczęcie o 8:00.
   - Sobota, niedziela: rozpoczęcie o 09:00.

-Strój roboczy:*
   - Wymagane są czarne wygodne buty i spodnie. Górna część odzieży jest zapewniana przez hotel.

-Umowa:*
   - Niemiecka umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Płatny urlop i pełny pakiet socjalny. W razie potrzeby zapewniane jest ubezpieczenie zdrowotne.

-Zakwaterowanie:*
   -  w domach, mieszkaniach lub hostelach. 2 osoby w pokoju, rzadziej 3 (dla par). Koszt zakwaterowania wynosi 330 euro miesięcznie na osobę. Zapewniany jest niemiecki meldunek.

-Odległość do pracy:*
    - Średnio 10-20 minut w małych miastach i do 1 godziny w dużych (Hamburg, Berlin, Frankfurt).

-Transport:*
    - Transport publiczny.
Prawo jazdy: nie jest wymagane

-Wymagania językowe:*
    - Do sprzątania — znajomość języka nie jest wymagana.
    - Do kontroli pokoi — wymagana znajomość języka niemieckiego.

-Czas trwania pracy:*
    - Od 8:00 do 15:00-17:00.

-Lokalizacja pracy:*
    - Centrum miasta, okolice lotniska lub portu morskiego.

-Wynagrodzenie:*
    - 13.50 euro brutto na godzinę.
    - Netto: około 10 euro na godzinę (w zależności od klasy podatkowej).
    - Nadgodziny są możliwe, wynagradzane według standardowej stawki 13.50 euro na godzinę.

-Doświadczenie zawodowe:*
    - Doświadczenie nie jest wymagane, z wyjątkiem kontroli pokoi po sprzątaniu.

-Koordynatorzy:*
    - koordynatorzy mówią po polsku lub rumuńsku.

- Wypłacana 13-15 dnia każdego miesiąca, zaliczka możliwa w dniach 25-30 na życzenie.

Obiad:*
    - W większości hoteli dostępny jest obiad (szwedzki stół), koszt 3 euro dziennie, płatny

Osoby zainteresowani prosimy o przesłanie CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel .+48 608 044 052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T