Pokojówka - z językiem niemieckim lub angielskim - od zaraz

2024-06-05 ID OFERTY: 959661

Dzień dobry!
Agencja pośrednictwa pracy TOPWE (Numer KRAZ: 29715) poszukuje pracownika na stanowisko:

Zimmermädchen (Pokojówka)

Miejsce pracy: Zur Peterskirche 10, 56154 Boppard-Weiler, Niemcy
Najbliższe miasta: Koblencja 20 km, Frankfurt nad Menem 120 km
Strona internetowa: eiserner-ritter.de

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub dobra znajomość języka angielskiego

  • Idealnie doświadczenie jako pokojówka w podobnym zakładzie, alternatywnie doświadczenie jako pomoc kuchenna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzątanie pokoi i przestrzeni publicznych w godzinach porannych

  • Prace pomocnicze w kuchni w godzinach wieczornych (zmywanie, przygotowanie posiłków)

OFERUJEMY:

  • Forma zatrudnienia: bezpośrednie zatrudnienie przez Landgasthof Eiserner-Ritter

  • Wynagrodzenie: 1.500 EUR netto przy klasie podatkowej 1

  • Bezpłatne umeblowane jednoosobowe pokoje w dwupokojowym mieszkaniu, w odległości spacerowej od zakładu, ze wspólną łazienką i WC, bezpłatne Wi-Fi, kuchnia

  • Bezpłatne śniadanie i kolacja w dni pracy

  • Praca na pełen etat: 40 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu (środa jest stałym dniem wolnym)

  • Dwa tygodnie urlopu w październiku i cztery tygodnie w lutym

Landgasthof Eiserner-Ritter jest urokliwym wiejskim hotelem, który zapewnia spokojne i komfortowe warunki pracy. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się przyjazną atmosferą oraz wsparciem w codziennych obowiązkach.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "Formularz dla Kandydatów".

WWW.TOPWE.PL

Po więcej informacji prosimy o kontakt:

  • e-mail: CV@TOPWE.PL

  • tel/whatsapp: +48 733 222 697