Pomocnik elektryka / Tester sprzętu elektronicznego

2024-06-13 ID OFERTY: 961439

Dla naszego partnera na terenie Ingolstadt aktualnie szukamy:

Tester drobnego sprzętu elektronicznego w Ingolstadt

Pomocnik elektryka/tester drobnego sprzętu elektronicznego

Start 17.06.2024

Twoje zadania:

Będziesz testować mobilne urządzenia elektryczne pod kątem bezpieczeństwa pracy typu:

  • komputery PC

  • wkrętarki akumulatorowe

  • radia

  • ładowarki

Twoje kwalifikacje:

  • Posiadasz wykształcenie z zakresu elektroniki i posiadasz doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie

  • Wymagany język angielski lub niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 18€ + 10 € diety dziennie

  • Ustrukturyzowany i sprawdzony proces testowania

  • Regularne szkolenia, możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy

  • Nowoczesny sprzęt do pracy

  • Opieka koordynatora