Pomocnik magazynu - Produkcja - Niemcy - Bez znajomości języka

2024-08-22 ID OFERTY: 976923

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik magazynu, praca w Niemczech

Twój zakres obowiązków:

  • prace magazynowe zlecone przez przełożonego,

  • prace porządkowe w obrębie magazynu,

  • załadunek samochodów ciężarowych,

  • sortowanie warzyw,

  • praca na jednej zmianie w godzinach 8:00 16:00.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna

  • zdolności manualne

  • mile widziane podstawowa znajomość języka niemieckiego - nie jest to wymóg

  • dyspozycyjność do pracy już od sierpnia 2024

  • prawo jazdy kat. B - własny transport (warunek konieczny)

Co oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę,

  • atrakcyjna stawka godzinowa: 14 euro brutto/h

  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych,

  • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1),

  • pomoc w organizacji niemieckiego numeru podatkowego,

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie),

  • zdalna opieka polskiego koordynatora.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej