Pomocnik montera rusztowań + darmowa kwatera

2024-04-26 ID OFERTY: 951119

Na zlecenie naszego wieloletniego klienta poszukujemy  POMOCNIKA MONTERA RUSZTOWAŃ do pracy w miejscowości Reutlingen 40km od Stuttgart

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie

System pracy: 1 zmiana

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy montowaniu, ustawianiu i demontowaniu rusztowań

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1

  • Mile widziane prawo jazdy i samochód

  • Sprawność fizyczna !

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę,

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych,

  • Wynagrodzenie od 2050€ Netto m-c + Darmowa Kwatera

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,

  • DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

  • Stałe zatrudnienie,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKWATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

CV prosimy przesłać na adres e-mail: cv@sternjob.com  w tytule napisać  "RUSZTOWANIA " .