Pomocnik w tartaku

2024-09-19 ID OFERTY: 981527

Opis stanowiska:

  • Obróbka drewna.

  • Praca na maszynach oraz z narzędziami ręcznymi / elektro.

  • Praca pod okiem doświadczonego pracownika.

  • Wykonywanie projektów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej, zwłaszcza w przemyśle drzewnym, budowlanym lub produkcyjnym.

  • Podstawowa znajomość obsługi maszyn do obróbki drewna, takich jak piły, traki, frezarki

  • Precyzyjna praca z drewnem, dbałość o dokładne wymiary i jakość obróbki.

  • Umiejętność obsługi prostych narzędzi ręcznych (młotki, miarki, noże, pilniki).

  • Język niemiecki komunikatywny.

  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2300€ netto miesięcznie.

  • Darmowe zakwaterowanie.

  • Austriacką umowę z austriackim pracodawcą.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju.

  • Pracę od zaraz.

  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w czasie trwania rekrutacji oraz w czasie pracy.

Zachęcamy do kontaktu oraz przesyłania cv:

+48 22 859 02 16,

+48 500 050 595,

niemcy@jobs.pl