Poszukujemy Monterów Elewacji do Pracy we Francji

2024-07-09 ID OFERTY: 968109

Lokalizacja: Francja – kontrakt długoterminowy

Wynagrodzenie: od 14 euro/h netto na początek

Co oferujemy:

*Francuska umowa o pracę

*Wynagrodzenie wypłacane w euro

*Darmowe zakwaterowanie

*Zwrot kosztów badań lekarskich

*Pomoc polskiego koordynatora

Zakres obowiązków:

*Montaż izolacji elewacji budynków w ramach prac wyjazdowych

*Praca fizyczna, wymagająca precyzji i umiejętności technicznych

Wymagania:

*Doświadczenie w pracach przy elewacjach zewnętrznych

*Umiejętność obsługi elektronarzędzi

*Zdolności manualne i techniczne

*Gotowość do pracy w zespole i dyspozycyjność

*Umiejętność przestrzegania wytycznych i standardów firmy

*Prawo jazdy kat. B mile widziane, ale nie jest to konieczność

Jeżeli szukasz legalnej, stabilnej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dołącz do naszego zespołu monterów elewacji we Francji !!!

Jak aplikować:

Wyślij swoje CV na adres km@est-pologne.eu lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 0048 511 776 882