Praca Amsterdam obsługa maszyn

2024-06-28 ID OFERTY: 965785

Praca Amsterdam obsługa maszyn. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników do firmy zajmującej się przetwórstwem minerałów stosowanych do produkcji farb/ceramiki/cementu. Zapewnione zakwaterowanie. Umowy holenderskie.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn do mielenia, kruszenia, przesiewania i pakowania rożnego rodzaju minerałów

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • zgłaszanie usterek i awarii

Opis i warunki pracy:

  • system 3 zmianowy: 37.5 h tygodniowo

  • praca na otwartej hali (temperatura zależna od warunków na zewnątrz)

  • pewien stopień zapylenia w zależności od stanowiska

  • dojazd na rowerze około 6.5 km

  • stawka: 13,27 e/h + stały dodatek zmianowy 15% =15,26 e/h

  • umowa holenderska

  • zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

  • język angielski/holenderski w stopniu komunikatywnym

  • gotowość do pracy zmianowej

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888