Praca Belgia -- pracownik fizyczny -- BEZ JĘZYKA -- zatrudnienie długoterminowe!

2024-09-27 ID OFERTY: 983368

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – certyfikowana agencja w Polsce (KRAZ 23286) oraz w Królestwie Belgii (Vlaamse Gewest, numer 2312/U),

Dla naszego klienta zajmującego się hodowlą drzew i krzewów w Belgii poszukujemy chętnych do współpracy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIKA FIZYCZNEGO (praca przy sadzonkach)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe 14,79 EUR / H BRUTTO ≈ 9,50 EUR / H NETTO (podwyżka po okresie wdrożenia w formie czeków żywnościowych),

  • polską umowę o pracę,

  • zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w pobliżu miejsca pracy,

  • możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy,

  • gwarantowane 38 godzin w tygodniu,

  • kartę paliwową – nie ponosisz kosztów dojazdu do pracy !,

  • 13-ta pensja,

  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO !.

Opis stanowiska:

  • praca na powietrzu przy sadzeniach / przesadzaniu krzewów, roślin żywopłotowych,

  • sadzenie roślin w donicach bądź gruncie,

  • opieka nad roślinami (przycinanie, plewienie, ochrona roślin przed zimnem),

  • obsługa sadzarki talerzowej.

 Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat B oraz własnego samochodu z możliwością wyjazdu nim,

  • sprawności fizycznej,

  • chęci do pracy.