Praca dla pary bez j.niemieckiego - szkółka z drzewkami

2024-04-26 ID OFERTY: 951120

Poszukujemy na zlecenie niemieckiej firmy z Edewecht pomocników do szkółki z drzewkami.

Praca jednozmianowa, zmiana poranna - 9-10h pracy od poniedziałku do piątku i czasami soboty.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY - 2 osoby

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie sadzonek

  • Etykietowanie

  • Przygotowanie do wysyłki

  • Pielęgnacja roślin

  • Inne prace w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • NIE wymagana znajomosc jezyka niemieckiego

  • Sprawność fizyczna

  • Wiek do 50 lat

  • Prawo jazdy i samochód na wyjazd

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne .

  • Niemieckie ubezpieczenie .

  • Stawka brutto 13,50€/h

  • Możliwość wyrabiania dużo nadgodzin płatnych dodatkowo 25%

  • Zarobki miesięczne NETTO od 1600€ - 1700€

  • Premię świąteczną,

  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek,

  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 350€ m-c

CV prosimy przesłać na adres e-mal:    cv@sternjob.com    w tytule napisać  "Szkółka z drzewkami" .

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .