Praca frezer Holandia darmowe zakwaterowanie

2024-05-08 ID OFERTY: 953032

Praca frezer Holandia darmowe zakwaterowanie. Oferta stałego zatrudnienia na umowie holenderskiej. Praca na maszynach: Victor A110/A102/V205; Brother R450 / R460 M170/M200, na których odbywa się produkcja dużych serii. Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 07:45 do 16:30.

Zadania:

  • Obsługa maszyny z oprogramowaniem Fanuc

  • pomiary i ustawianie maszyny

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako frezer CNC

  • posługujesz się narzędziami pomiarowymi

  • znajomość rysunku technicznego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

  • elastyczność

  • dobra motywacja i odpowiedzialność

  • czynne prawo jazdy oraz samochód – możliwe jest posiadanie tez roweru elektrycznego (do pracy jest 12km)

Oferta:

  • wynagrodzenie 2120 – €2210 netto – €17,50 brutto za godzinę

  • 39 godzin pracy tygodniowo

  • Holenderska umowa o pracę

  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

  • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca

  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej

  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

  • Wypłata wynagrodzenia, co tydzień

  • Możliwość stałego zatrudnienia