Praca Holandia | Pakowanie słodyczy | Vetipak | Bez języka! OD ZARAZ!!

2024-09-20 ID OFERTY: 981647

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Gdzie będziesz pracować? – Veghel, Holandia

Zakres obowiązków:

Jako pakowacz będziesz pracować z cukierkami i czekoladą na linii produkcyjnej. Sprawdzisz słodycze pod względem jakości i zapakujesz je do pudełek. Pudła te należy posortować, oznakować i umieścić na paletach do wysyłki. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 oraz od 15:00 do 00:00. W okresach wysokiego zapotrzebowania będziesz potrzebny również w nocy i w weekendy. Dlatego to ważne, abyś był elastyczny.

Wielka korzyść dla Ciebie: w zależności od wyników firmy, w magazynie organizowane jest coś specjalnego, np. food trucki.

Wymagania:

– Motywacja do pracy

– Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

  • Możliwość otrzymania umowy bezpośrednio u klienta

  • Biuro OTTO w miejscu pracy, czynne codziennie

  • Darmowe WiFi i owoce w miejscu pracy

  • Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)

Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?

• Cotygodniowe wypłaty

• Minimum formalności - rekrutacja online

• Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)

• Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!

• Operations Service Center, całodobowa infolinia

• Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ

• Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT/at/OTTO

Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Dołącz do tego energicznego zespołu jako pakowacz!

Klauzula RODO