Praca Monachium dla dekarzy

2024-05-23 ID OFERTY: 956765

Praca Monachium dla dekarzy. Blacharz za granicą. Prac dla dwóch dekarzy w Niemczech.

Zadania:

  • prace blacharskie na dachach i fasadach

  • orynnowanie

  • kładzenie papy termozgrzewalnej

  • blacha na rąbek stojący pojedynczy i podwójny

Wymagania:

  • znajomość języka niem. A2/B1

  • doświadczenie

  •  własne auto

Warunki:

  • stawki miedzy 15,00€- 18,00€ +  dieta/dzień 55,00€ – 65,00€

  • zapewnione komfortowe płatne zakwaterowanie – około 25€ netto za dobę

  • umowa niemiecka

  • opieka polskiego koordynatora

  • możliwość zaliczek

  • wypłata co miesiąc

  • umowa na warunkach niemieckich